Endoskops 7 mm 480P ar cieto vadu 10 m

Kamera - endoskops:
Cena: 40.00 EUR
Pieejams uzreiz
Daudzums:

Miniatūras kameru - endoskopu var izmantot, lai pārbaudītu dažādus slēptus dobumus, kastes, konteinerus caur atverēm un spraugām, neiekļūstot iekšpusē. Apgaismojumam kameras galviņā ir uzstādīti 6 gaismas diodes. Spilgtums ir regulējams ar riteni mini tālvadības pulti, kas atrodas uz vada. Arī mini tālvadības pultī ir poga, ar kuru var fotografēt. Kamera ir ūdensizturīga pēc IP67 standarta - īstermiņa iegremde 1 m dziļumā.

Komplektā ar kameru - endoskopu nāk:
- sprausla āķis
- sprausla magnēts
- sprausla ar miniatūru spoguli virsmu pārbaudei ar 90° leņķī, attiecībā pret kameru, piemēram, dzinēju cilindru vai cauruļu sienām (pirms lietošanas no stikla jānoņem vienreizlietojamo aizsargplēve)
- Micro USB uz USB adapteris savienošanai ar Windows datoriem
- minidisks (pēc izvēles) ar programmu instalēšanai OS Windows
- instrukcija

Kamera darbojas, ja to savieno ar vadu ierīcēs, kurās darbojas Android un Windows operētājsistēmas. Savienotāja tips - Micro USB. Mūsdienu viedtālruņu pievienošanai ar Type-C savienotāju papildus jāpērk USB Type-S uz Micro USB adapteri. Oriģinālais adapteris no rūpnīcas komplektācijas šiem tālruņiem nestrādā ar kamerām, jo tajā nav OTG atbalsta, tikai uzlādes funkcija.

Kameras fokusa attālums ir 3-8 cm. Izšķirtspēja 640x480 pikseļi. Kamera neieraksta skaņu.

Lai izveidotu bezvadu savienojumu ar Apple ierīcēm, kurās darbojas uz iOS operētājsistēmas, ir jāizmanto kameru ar WiFi moduli, jo nav iespējams izveidot savienojumu ar vadu.

Bezvadu endoskops iPhone, iPad ierīcēm

Kamerām ir 2 veidu vadi - mīkstas un cietas. Ar cieto vadu kameras virzienu ir ērtāk pārvaldīt.

Endoskopu kamera būs noderīga gan izklaides nolūkiem mājās, gan darbā:
- autoservisos, lai pārraudzītu virzuļu un cilindru sienu stāvokli caur izskrūvētām aizdedzes svecēm vai sprauslām, izmantojot mini spoguli, un tālāk novērtē remonta izmaksas vai lietderību; degšanas kameras un vārsti caur izņemto ieplūdes/izplūdes kolektoru atverēm; novērtēt turbīnu lāpstiņu stāvokli, neatvienojot ierīci caur izņemtajiem savienojumiem; lai izņemtu atdalītus vai nejauši nokritušos priekšmetus grūti sasniedzamās vietās, izmantojot āķa vai magnēta sprauslas.

- santehnikas darbos, lai novērstu vannas un tualešu aizsprostojumus; pārbaudīt lietus un kanalizācijas cauruļu stāvokli.

- elektrisko darbu laikā, uzstādot vai remontējot vadus kastēs un piekārtajos griestos, kur piekļuve ir ļoti ierobežota un turpmāka demontāža pilnīgai piekļuvei ir ieteicama tikai pēc problēmas vietas atrašanas.

USB Type-C tipa adaptera uz Micro USB cena ir 5 eiro.

Kameras-endoskopa pieslēgšanas instrukcija Android ierīcem

Kameras-endoskopa pieslēgšanas instrukcija datoriem ar Windows

Fotoattēlā redzamais viedtālrunis ir piemērs, un tas nav iekļauts komplektācijā.

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai endoskops.lv.