• Kurzemes prospekts 106
  Rīga
 • armikus@gmail.com
  26 544 000

  Kameras savienošana ar vadu ierīcēm, kurās darbojas uz Android OS

  Lai kamera darbotos, ierīcei, kurai tiks veikts savienojums, būtu nepieciešams OTG (On-the-Go) atbalsts - iespēja pieslēgt ārējās ierīces, piemēram, USB atmiņas disku, peli vai tastatūru. Visi top viedtālruņi, piemēram, Samsung S un Note sērijas ir šo atbalstu. Lai uzzinātu, vai ierīcē ir OTG atbalsts, ir jālejupielādētu USB OTG Checker lietotne no Google Play. Pēc lietotnes palaišanas ekrānā tiks parādīts ziņojums par to, vai ir atbalsts OTG, vai nav.

  Lai palaistu endoskopu kameru, jāinstalē lietotne CameraFi no Google Play, vai AN98  (ar video ierakstīšanas pogu). Pēc pirmās palaišanas lietotnei ir jānodrošina visas atļaujas un jāapstiprina atļauju sākt darbību automātiski nākamreiz, kad kamera bus pievienota.

  Varat arī izmantot programmu, kuru ieteicis konkrētā kameras modeļa ražotājs. Lai to izdarītu, ir jānolasa QR-kodu ar viedtālruņa kameru no pievienotas instrukcijās un jaseko saitei. Pēc tam lejupielādējiet un instalējiet lietojumprogrammu. Tā kā lietojumprogramma netiks instalēta no oficiālā Google veikala, viedtālrunis par to brīdinās un lūgs atļauju instalēt no nezināma avota. Pēc piekrišanas lietojumprogramma tiks instalēta.


  Kameras pieslēgšana ar vadu datoriem, kuri darbojas Windows OS

  Atkarībā no Windows versijas ir jāinstalē programma no kameras komplektācijā iekļautās mini diska, vai jālejupielādē šo programmu no instrukcijas norādītās saites, vai izmantojiet iebūvēto Windows video atskaņošanas funkcijas no USB kamerām.

  Viena no iespējām skatīties video no kameras ir izmantot Skype, kur ir USB kameras savienojuma funkcija.

  Vel divas iespējas, kā pieslēgt kameru Windows datoriem:
  1. - lejupielādēt un instalēt programmu OpenAmcap
  2. - lejupielādēt un instalēt AMCap

  Pēc kameras pievienošanas USB savienotājam, standarta Windows instalētājs instalēs nepieciešamos draiverus. Ierīce tiks definēta kā HP USB kamera.

  Pēc programmas instalēšanas un kameras pievienošanas iestatījumos ir jāizvēlas HP USB kamera, pēc kuras parādīsies video.


  Industriālas endoskopa kameras pieslēgšana iPhone, iPad un citām ierīcēm ar bezvadu savienojumu, izmantojot WiFi

  Apple ierīcēm ar iOS ir nepieciešams lejupielādēt un instalēt programmu ScopeCamera no iTunes, vai Android ierīcem instalācijas failu .apk ScopeCamera

  Pēc tam ieslēdziet kameru. Ieslēdzot kameras rokturi, neuzstādot zondi, tas netiek bojāts. Pēc tam tālrunī atrodiet un izveidojiet savienojumu ar ScopeCamera moduļa WiFi tīklu. Pēc dažām sekundēm savienojums tiks izveidots. Tīklam nav paroles. Ierīcēs ar Android OS Jums ir jānoraida ziņojums, ka internets šajā tīklā nav pieejams. Palaidiet programmu ScopeCamera un sāciet lietot kameru.

  Pēc savienojuma izveidošanas programmas iestatījumos varat iestatīt maksimālo izšķirtspēju 1960x1080 pikseļi. Pēc noklusējuma tas ir iestatīts uz 600x800 pikseļi.

  Pēc pievienošanas kameras programmai ir iespēja ierakstīt video, pagriezt attēlu ar 90 ° soli vai parādīt horizontāli, pa kreisi un pa labi. Programma arī ļauj mainīt tīkla nosaukumu un iestatīt paroli.


  Endoskopa kameras pieslēgšana ar grozāmo galvu 8.5 vai 5.5 mm

  Apple ierīcēm ar iOS ir nepieciešams lejupielādēt un instalēt programmu Finder Borescope no iTunes, vai Android ierīcem no Google Play Market programmu Finder Borescope.

  Pievienojiet viedtālruni un endoskopu ar vadu no komplekta. Pēc tam ieslēdziet kameru. Palaidiet SFinder Borescope programmu un sāciet lietot kameru.

  Pēc savienojuma izveidošanas kameras programmai ir iespēja fotografēt, ierakstīt video, pagriezt attēlu ar 90 ° soļiem.


  Endoskopa kameras pieslēgšana ar grozāmo galvu 3.9 mm

  Apple ierīcēm ar iOS ir nepieciešams lejupielādēt un instalēt programmu Weiview no iTunes, vai Android ierīcem no Google Play Market programmu Weiview.

  Pēc tam ieslēdziet kameru. Pēc tam tālrunī atrodiet un izveidojiet savienojumu ar FlyScope-6bcdba moduļa WiFi tīklu. Pēc dažām sekundēm savienojums tiks izveidots. Tīklam nav paroles. Ierīcēs ar Android OS Jums ir jānoraida ziņojums, ka internets šajā tīklā nav pieejams. Palaidiet programmu Weiview un sāciet lietot kameru.

  Pēc pievienošanas kameras programmai ir iespēja ierakstīt video, pagriezt attēlu ar 90 ° soli vai parādīt horizontāli, pa kreisi un pa labi.

  Wifi endoskops 3.9mm Weiview

  Salidzini.lv logotips Lielākais Latvijas interneta veikalu preču meklētājs

  Please publish modules in offcanvas position.

  Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai www.endoskops.lv.